Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszín váltás házilag megoldh...

Hajszín váltás házilag megoldható?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag már teljesen ősz a hajam és nagyon idegesìtő, hogy miután befestettem 1 hét után már igen csúnya a hajtövem...

Jelenleg igen sötét padlizsánlila (több barnát és vöröset is próbáltam, de ez fedett a legjobban, ezért választottam évekkel ezelőtt ezt) de arra gondoltam, hogy jó lenne elindulni a szőke felé. (Nem akarok platinaszőkét, megelégednék vmi cappuccino szerű színnel is)

Hogyam fogjak hozzá? Vegyek vmi festékleszedőt és egyből kenjem fel a kívánt színt vagy pedig fokozatosan vegyej egyre világosabb festéket?

A második lehetőségtől azért félek, mert ugye a hajtövem teljesen fehér, még a hajvégem szinte fekete a sok rétegtől...

Azt a megoldást nem szeretném választani, hogy növesszem le teljesen...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 15. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nagon csunya lesz mivel az nem a termeszetes hajad. szakemberhez kellene fordulni! :)
2018. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra készülj fel, hogy mindenképp vágatni kell majd belőle!

Első körben le kell szivatni a mostani színt, lehet, hogy kétszer is. Szőkítő por, 12%-os oxi. Implexet vagy kallosplexet vegyél hozzá!

Utána valószínűleg a tövén csibesárgára, a hosszán narancssárgára sikerül. Ilyenkor nem szabad sírni. :) Teszel rá egy hamvas szőke hajfestéket, ami nem túl világos.

Nekem vörös után a wellaton 8.1 volt a legjobb. Szépen befogta. Következő festésnél 9.1-et vettem. Az màr elég világos, hogy ne látszódjon annyira a lenövés két nap után.

Ha a haj teljes hosszából kikopott a vöröses árnyalat, akkor abból már bármilyen világos lehet.

Első festés után 5 centit kell vágatni, minimum, és az ősz haj amúgy is rettentően kiszárad, ha szőkíted, tehát gyakran kell vágatni.

2018. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En mindenkepp szakemberre biznam! :)

Fodrasz tanulo vagyok, kulsos gyakszin szoktunk talalkozni "egy-ket" ilyen emberrel, akik otthon befestettek a hajukat es szornyu lett. Mindamellett, hogy csunya es nem szep eredmenyt ertek el, meg a hajuk is tonkrement.

2018. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!