Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani valami jó...

Tudtok mondani valami jó tippeket hogy tüntessem el a pattanásaimat? Baba szappannal lehet arcot mosni? Testapolo mehet az arcra is?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyász, kozmetikus és pattanásos arcra való termékek

Emellett sok víz, sok sport

2018. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudtok mondani valami jó tippeket hogy tüntessem el a pattanásaimat?

Eletmodvaltas; megfelelo hidrataltsag; ne nyulkalj a borodhoz; sminket alaposan mosd le, ha szoktal; kremek. Az utobbit kremmanian tudsz nezegetni, en sok felet probaltam, pl.:

Akneroxid: csak az elejen volt hatasos, szaritja a bort eleg durvan amugy, szoval ha megvenned csak a pattanasokra rakd.

Zynerit: ez vallt be talan a legjobban, szepen rendbehozta a boromet, de venykoteles, probalj meg haziorvosnal feliratni.

Vermix: jo kis szaritokeverek, de annyira nem erte el a tetszesemet. Inkabb lenart pattanasok utani sebekre tudom ajanlani.

Teafaolaj: eleg hatasos kis cucc, dm-bol szereztem 1000 forint kornyeken. Nem csak pattanasokra jo, sok mas telhasznalasi modja van, de eleg budos, es nekem folyton belepte a szobamat az a szag.

Ha elkezded valamelyiket hasznalni mindenkepp szerezz be egy hidratalokremet, mert ki fogjak szaritani onmagukban a borodet.

2018. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem befejezni, kettes vagyok😀

Baba szappannal lehet arcot mosni?

Ha nem erzekeny a borod, akkor mehet. Bar, vannak kulon arcra kialakitott szappanok, dmben lattam mar. Pl a feketeszappant elegge dicserik, de az inkabb miteszerekre valo.

Testapolo mehet az arcra is?

En ezerfele hidratalokremet probaltam mar, es oszinten szolva egyik sem nagyon erte meg az arat. Majd jott egy kis baki, az egyik krem uty lemarta az arcomat (nem hasznaltam helyesen), hogy par nap mulva teljesen kiszaradt... Nekem ekkor egy Nivea testapolo segitett, mostansag is fel szoktam kenni ejszakara

2018. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a válaszokat! Amikor 14eves voltam akkor is sok pattanásom volt 1evig minden hónapban kozmetikushoz jártam és nagyon rossz volt. Most újra kijodtek és teljesen el vagyok keseredve.A hegeket hogy lehetne eltuntetni?
2018. febr. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!