Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mihez szoktatoi kezdeni a nem...

Mihez szoktatoi kezdeni a nem bevált kozmetikumokkal?

Figyelt kérdés

Még nyáron vettem egy hajpakolást, de kevés a hajamra sajnos. Akármeddig hagyom fenn, nem lesz olyan a végeredmény, mint a többivel, hiába teszek több olajat a hajamra mosás után, akkor is száraz. Már többször próbálkoztam vele, de nem hat sajnos.

300ml, és nincs szívem kidobni.


2018. febr. 18. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmiről én simán megkérdezem a barátnőimet, hátha valakinek kell, szerintem ez nem gáz. Családtag is szóba jöhet, pl.húgommal is szoktunk ilyet csinálni. Sminkcuccokat nem szoktunk, de csak azért,mert mindenkinek meg vannak a jól bevált termékei. Egyébként fájó szívvel, de kukába rakom.
2018. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak annyit fogyasztok el belőle, hogy kipróbálom egy-két alkalommal, akkor eladom. Gardróbcserén vagy jófogáson. De csak ha drágább termékről van szó. Pár száz forintos tételekért nem szórakozok ilyenekkel, akkor vagy megkérdezem barátnőmet, hogy neki kell-e vagy kuka.
2018. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lepasszolom egy barátnőmnek vagy rokonnak, ha senkinek nem kell meg kidobom. Nem szoktam nagyon drága termékeket venni úgyhogy eladnom nem éri meg. De ha senkinek nem kell én se szeretem kidobni a dolgokat adok nekik még néhány esélyt majd elpakolom valahova és a végén mindenképp ki kell dobbom mert rámromlik :/
2018. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl nem tudom kinek odaadni, meg nem is merem ajànlgatni, mert az ismerősi körömben cikinek szàmìt a kenegetès, meg a cicomàzàs. Mondjuk nagy on szemfülesnek kell lenni ahhoz, hogy ne fuss bele rossz minőségű termékbe, kitapasztalni, hogy neked mi vàlik be, bàr nagyon dràga kencéket én sem szoktam venni.

Egyet tudsz még csinàlni, hogy berakod öblìtő helyett a mosógépbe.

2018. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!