Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót válasszak a...

Milyen alapozót válasszak a bőrtónusomhoz?

Figyelt kérdés

Eddig abban a hitben éltem, hogy a "netural" árnyalatú alapozók a legmegfelelőbbek nekem. Igaz, nem sok alapozót próbáltam, de így visszagondolva, csak néhány terméknél volt megfelelő a "neutral" árnyalat.

A bőröm amúgy világos és sárgásabb, olivásabb, ha másokéhoz viszonyítom (pl. a karomat). Az alapozónál az a helyzet, hogy ha az arcom színéhez választok alapozót, akkor a dekoltázsomhoz viszonyítva a végeredmény rózsaszínebb, pirosabb. Szemmel láthatóan a dekoltázsom sárgásabb árnyalatú, olivásabb. Mi a véleményetek, ezentúl inkább válasszak alapozót a dekoltázsomhoz, így miután felkentem az alapozót, akkor találni fog az arcom árnyala a dekoltázsom árnyalatához? Jól sejtem, hogy a neutral-ról át kellene térnem a melegebb árnyalatokra? Vagy olyan márkát kellene keresnem, akiknek van olivásabb bőrre való alapozójuk? Mit tennétek a helyemben?

vaaagy... használjak valamilyen színkorrektor? Ha igen, melyiket javasolnátok? Mármint nem színre, mert gondolom zöldet kellene vegyem... de milyen márkát? Amúgy a bőröm kicsit szárazabb, vízhiányosabb. Előre is köszönöm a segítségeteket!



#olíva #alapozo #bőrtúnus #milyen alapozót?
2018. febr. 19. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon világos a bőröm és én a maybelline fit me alapozóval meg vagyok elégedve. De ne a matt ot válaszd hanem a duwy-t de szerintem nagyon jó és nem teszi szárazzá, de nem is néz ki olajosan. A választék szerintem nagyon jó azt mondják hogy a tubusos más egy kicsivel szín ügyileg mint az üveges. Szerintem viszont talán az lenne a legjobb hogy összekevered, csak ugye az is time&money. Ha segít Én az üveges 110-est használom, de szerintem nekem is keverni kell mert valamennyire sötét. Én általában a nyakamig leviszem és ott sem úgy hogy egy vonalban látszódjon.

Remélem ha nem is sokat de talán egy aprócskát tudtam segíteni. :)

2018. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!