Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak használhatnak önbarnít...

Férfiak használhatnak önbarnító krémet vagy sprayt?

Figyelt kérdés

Van itt olyan férfi aki használ önbarnítót, mi a tapasztalata?

Egy férfi lábára (ami szőrős) fellehet úgy keni, hogy jó legyen?


2010. jún. 8. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem ez tök gáz! nicns annálé bénább amikor a pasin látszik az önbarnitó! mivel nagyrészt ugysem lesz egyenletes soha, és afoltok árulkodnak! böee

21/L

2010. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,de ismerek olyan férfit,aki használt.Csak azt nem tudom mennyire szőrös a lába:)Én is használok,és ahol pihésebb a karom,ott bizony nehezebb felvinni,ha sűrűbb a krém állaga.De megoldható.Nagyon szőrös?
2010. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első,Neked biztos rossz tapasztalataid voltak,de lehet ezt úgy is csinálni,hogy természetes legyen.Sokan nem mehetnek a napra,nem szolizhatnak,még ezt a lehetőséget is elvennéd tőlük?
2010. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hú de gonosz vagyok mi??:) lehet igen ugyis h természetes legyen, de nem egy gázosat láttam már! akik nem csak foltosak de sárgák is voltak!
2010. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eléggé szőrös
2010. jún. 8. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma megkérdezem a férfi ismerősömet!Egyébként valahogy meg lehet oldani,olyan nincs,hogy nem...reméljük.Bár szőrös lábnál az előkezelése sem egyszerű(a leradírozás)

Vagy van a másik lehetőség,a barnító kabin vagy spray.Jóval drágább,de talán egyenletesebb.

2010. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...Sajna a férfiismerősöm lába vagy nem szőrös,vagy ott nem kente,de nem tudott hozzászólni a dologhoz.Ő is annyit mondott,hogy esetleg összegubancolódhat a szőr,ám mégsem lehetetlen a dolog.Sok testépítő is keni magát,de ők szőrtelenítenek is:)-kiváncsi lennék az első válaszoló erre mit lépne:)

Saját meglátásom szerint a spray változattal kellene próbálkoznod.

2010. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!