Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiszta aloe vera gélt hol...

Tiszta aloe vera gélt hol tudok venni, amit arcra lehet kenni - es szinte csak aloe verat tartalmaz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt és a spray változatát használom. Bár van benne más hordozó anyag is, de nagyon jó és megfizethető. Rossmanban DM ben és gyógynövény boltokban is kapható.

Az aloe first még nagyon jó lehet, bár drágább jóval.

2018. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a növényt magát használhatod. Az biztos 100%
2018. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

en ezt hasznaltam

[link]


amit Malorkan vettem, ott minden sarkon aloe verat arultak. Vasaroltam egy masik fajtat is,de az fele nem annyira jo mint ez. Pedig arra is az volt irva hogy 99,9 %os. Szoval azert kerdezem hogy melyik a valoban szinte tiszta aloe vera ...koszi :)

2018. febr. 21. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Holika Holika

[link]

2018. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Forever-es van, nem tudok az összetevőkről (nem én vettem, csak mindig van itthon) és azt használom néha az arcomra, eddig nem volt vele problémám, pedig érzékeny a bőröm.
2018. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképpen csak a növényt ajánlanám , mert ezek a kikevert cuccok kitudja miket tartalmaznak :/
2018. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a forever stabilizált aloe vera alapú krémeit használom megelégedéssel.
2018. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!