Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Otthon festettük be...

Segítség! Otthon festettük be a hajam szőkére, borzalmas lett, ezt vissza lehet festeni eredeti szinűre?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon hülye vagyok és már megbántam az egészet, nagyon-nagyon ronda lett.

Eredetileg világosbarna a hajam, most csibe színű...

A fodrász vissza tudná festeni nekem olyanra,mint volt? Vagy ez már lehetetlen?

Én így nem megyek emberek közé:(((



2018. jan. 5. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fodrasz visszafesti, de 100%ig olyan, mint az eredeti, nem lesz. A legjobb, amit elerhet, hogy nem fog annyira elutni a festetten az eredeti szined lenovese. De nyugi, megoldja!
2018. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Előző, a szőkére festés bocsánatos bűn. Én nem egy volt szőke nőt ismertem, aki miután lenövesztette a szőke haját vagy visszafestette barnára, egy igazi szürke kisegér lett. Mindegyiküknek jobban állt a szőke.

A szőke haj rengeteget dob egyes nőkön. Írom ezt barna hajúként. Én elismerem, hogy a szőke sokkal szebb, szexisebb.

2018. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza tudja természetesen, de egyébként a csibesárga haj is egy hamvas festékkel orvosolható lenne
2018. jan. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én meg rengeteg nőt ismerek, aki szőkén úgy nézett ki, mint egy idióta, barnán meg gyönyörű volt. Sőt, nem egy férfi, de még nő is bevallotta már nekem, hogy kicsit sem bírja a szőkéket és a barna/fekete haj, barna szem kombóra bukik. Ettől még nem lesz egyik sem szexisebb vagy nőiesebb, mint a másik. Az, hogy kinek mi áll jól, teljesen egyénfüggő, mivel senki nem egyforma.

Visszatérve a kérdéshez, egy jó fodrász be tudja festeni szépen, barnára, persze olyan nem lesz, mint az eredeti, majd csak ha lenő.

De az a szerencséd kérdező, hogy tél van, így nyugodtan kimehetsz az utcára sapkában, amíg nem jutsz el fodrászhoz.

2018. jan. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
attol hogy neked nem tetszik a csibesárga, nyugodtan menj az emberek közé, majd lenő. Ez szerintem jobb megoldás, mint az ujrafestés
2018. jan. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Nyugi, nekem már fodrász is festette sárgára :D

Én saját magamnak festettem vissza barnára otthon. Úgyhogy egy fodrász simán megcsinálja.

A lényeg, hogy természetes színt kell választani, ne legyen benne semmi, vagyis .00 legyen a vége a számnak, így nincs veszély, hogy a sárgával keveredik valami, és zöld lesz a hajad :D

2018. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
A csibesargara fess meg 2-szer szoket és rendben lesz.
2018. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Nehogyd vissza fesd!

Ha már ideáig eljutottál.

Vegyél egy hamvasító sampont 900ft

schwarzkopf hamvasító sampon lila flakon!


Csak ez a hamvasító sampon semlegesíti a sárga színt saját márkás dm vagy rossman hamvasító az nem.


Mosd meg vele, jól itasd át samponnal, hagyd rajt jó 25-30 percet és semlegesití a sárga hajszínt!


(Tapasztalat!)

2018. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy csibesárga lett,ez természetes. A ha fodrász szivatja le akkor is sárga lesz elsőre. Ezért mondják hogy a szőkéhez türelem kell. Vegyél hamvasító sampont,majd legközelebbi festéskor mindig fesd legvilágosabb szőkére,és pár hónap alatt jó lesz. És hamvasítsd!
2018. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, veszek hamvasitót, de ebben a mindig világosabbra festésben nem vagyok biztos, nem akarok olyan tejfelszőke lenni, inkább a "melegebb" sötétszőke áll jól nekem szerintem,csak azért mégsem sárga:(

És nem tudom ki pontozta itt így le az embereket, én pirosat senkinek se nyomtam

2018. jan. 7. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!