Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajtőszínező nem működik?

Hajtőszínező nem működik?

Figyelt kérdés

Fodrászkellékesben szoktam venni a hajfestéket, de nem volt időm elmenni egy ideje, így félmegoldásként ilyet vettem, hajtőszínező:


[link]


Utána kellett volna néznem, de gondoltam, két alkalomra jó lesz ez.

Percekig ráztam, de semmi színe nincsen. Ráfújtam egy papírra is, gyakorlatilag átlátszó, percek múltán is.

Volt már aki vett ilyet? Lehet csak én vagyok béna...

Köszi a válaszokat.


2018. febr. 24. 16:00
 1/7 Metionin ***** válasza:
Nem lehet hogy gyári hibás? Bár én syoss-osat használok de az olyan fekete hogy ihaj, a kezemről is nehezen jön le.
2018. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Bár csak azt vettem volna!!!!!

Egyszer nem nézek utána valaminek erre megjárom. Német oldalon olvastam az előbb, másnak is teljesen színtelen ez a fajta.

Köszi, akkor veszek syoss-t. :D

2018. febr. 24. 16:23
 3/7 A kérdező kommentje:
-bárcsak
2018. febr. 24. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és kérd vissza a pénzed!
2018. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elvileg a DM-ben nem adják vissza a pénzed, ha már használtad a vásárolt terméket. Bár végül is viszek egy papírt, azon demonstrálhatom, hogy semmi festékanyag nincsen benne. Próbát megér.

2018. febr. 24. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Vissza fogják adni a pénzed! ;)
2018. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, én egyszer egy ilyen matt szájfényt vagy mit vettem, be volt fóliázva meg minden, erre otthon kinyitom és be volt száradva...visszavittem és adtak helyette másikat. Egy próbát megér visszavinni.
2018. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!