Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy működik egy jó fodrász (at)?

Hogy működik egy jó fodrász (at)?

Figyelt kérdés

Szóval. Sose szerettem fodrászokhoz járkálni. Miután 2,5 éve nem voltam azon gondolkoztam, hogy a tört végeket lehet le kéne vágatni (lapockáig érő hosszú haj, 19 F). A kérdésem az lenne akik tapasztaltak ilyen téren, hogy a fodrászok vizes hajjal dolgoznak vagy nem? Mert facén sok ilyen videóba bele tud futni az ember.

Bocsi a hülye kérdésért de kicsit bizonytalan vagyok a helyzetet illetően :/



2017. okt. 8. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, a fodrászok vizes hajjal dolgoznak (legalábbis nekem mindig vizesen vágják), mert úgy könnyebben kezelhető, és arányosabban le tudja vágni.

Amúgy, ha két és fél év után elmész egy fodrászhoz, hogy levágjona hajvégekből, valószínűleg egy kicsit sokat fog vágni belőle, úgyhogy ne ijedj majd meg. De, ha utána rendszeresen (pár havonta, félévente, hajtól függ) elmész, akkor szinte fel sem fog tűnni, hogy kevesebb lett.

2017. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)Igyekszem túltenni majd akkor magam a dolgon. Jó hogy előre figyelmeztetsz, hogy ez kicsit sok hajba kerül.


Havonta?! Ez elég meredeken hangzik. Mondjuk akinek nagyon rövid haja van azt megértem.

2017. okt. 11. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a rövid hajra gondoltam a havontával. :) A hosszút nem kell olyan gyakran, pl. én is félévente megyek el, de valószínűleg neked nem kell olyan gyakran, mivel fiúként nem vasalod, göndöríted stb.
2017. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!