Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani 100%ban...

Tudnátok mondani 100%ban növényi összetevőjű hajvégápolót?

Figyelt kérdés
Nem szoktam samponnal mosni a hajam, csak szódabikarbónával és citrommal. Jól tisztít, viszont a hajvégeim mindig szárazak. Próbáltam már kókuszolajat, ricinusolajat rá, de sose tudtam lemosni ezzel a házi készítésű samponommal, szóval ezért keresnék valami jó kis hajvégápolót ami természetes összetevőkből áll 😊

2018. febr. 24. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
És nem "tudom hajat mosni", hanem "tudok hajat mosni".
2018. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Gratulalok.Most megnyertetek egy oriasi internetes vitat.Mert ti nem gepelitek fere a szoveget?

A kerdezo tudatosan irta azt,hogy nolj,mert rengetegen hibasan irjak.

Nekem van eletem,nem fogok leallni viatkozni.

Remelem jobb napod lett,hogy sikerult egy elgepelt szoveget kielemezned.

Jar a pacsi.

2018. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
* felre
2018. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

"aztán a kémia tanárom mondta h csináljam így, mert ő is így mossa, és hopp teljesen elmúlt a hajhullásom."


azt hiszem, értem már, miért ilyen s*gg hülyék a mai fiatalok....

2018. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Miért ilyen segg hülyék a mai fiatalok?

22 éves vagyok, és szerintem nincs semmi okod rá, hogy ilyeneket mondj olyan emberekre akiket nem is ismersz.

Ahelyett, hogy engem ócsárolsz, talán utánanézhetnél hogy mit tartalmaznak a samponok-tusfürdők. Nem hinném, hogy tisztába lennél ezekkel, ha a természetesen összeállított samponom miatt lehülyézel és egy kalap alá veszel másokkal.


Gondolj bele, miért van az h minél sűrűbben mosol hajat, annál jobban zsírosodik?

Azért, mert azzal, hogy a samponok leszedik az összes zsírréteget a fejbőrödről, az kiszárad és igényli, hogy újra zsíros legyen, védekezésből. A nagy sampongyártók tudják ezt, mindig egyre többet és többet kell vennünk a termékeikből annyit fogy. És hogy túl vannak árazva a rákkeltő termékeik...Nem csupán a fejbőröd PH egyensúlyát borítják fel, a fejbőrödön keresztül felszívódnak a méreganyagok és hosszútávon hormonzavarokat és szervi károsodásokat okozhatnak. Ha megnézitek a samponotokat, az első összetevők között szerepelhet a Sodium Laureth Sulfate, amit messziről kerülnék a helyetekben. Fokozottan mérgező vegyület! Ami mosogatószerekbe, fürdőszobai tisztítószerekbe (zsíroldókba főleg) is megtalálható. Ugyan úgy mint a methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, methylisothiaolinone, benzil-szalicilát..stb.

Ha már mindenki itt hülyének nézett, leírtam a véleményem.

2018. febr. 25. 19:58
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor a Fold 70%-a halalra van itelve :(
2018. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én olívaolajat+mézet szoktam összekeverni, néha teszek bele egy tojássárgáját, rajta hagyom kb 1 óráig, utána mosom ki. Így összekeverve könnyebben kimosható az olaj. Először próbáld alaposan kiöblíteni, utána mosd ki a maradékot.
2018. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
"Sodium Laureth Sulfate, amit messziről kerülnék a helyetekben. Fokozottan mérgező vegyület! Ami mosogatószerekbe, fürdőszobai tisztítószerekbe (zsíroldókba főleg) is megtalálható. Ugyan úgy mint a methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, methylisothiaolinone, benzil-szalicilát..stb. " ...azért vehetnéd a fáradtságot, hogy ráguglizz ezek magyar nevére, mert kezdem megkérdőjelezni az emelt kémiádat
2018. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi 17-es :)
2018. febr. 25. 22:16
 20/20 A kérdező kommentje:

Utolsó-talán nem véletlen, hogy nem magyarul írtam le őket.

Úgy írtam le, hogy ha esetleg valaki utána szeretne nézni, hogy az ő samponjába valamelyik megtalálható-e, akkor meg tudja :) Mivel ott sem magyarul vannak...

2018. febr. 25. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!