Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a pattanásaimat házilag?! Valami hatásos módszer?!

Figyelt kérdés
Két hatalmas pattanás nőtt a homlokomra és nagyon fáj,duzzadt és a színe nagyon sötét.

2018. febr. 27. 11:50
 1/7 anonim válasza:
0%
Szerintem be van gyulladva és jegeld 10-20 percig,ne nyomd ki mert annál tovább ott lesz.Hogy ha elmúlik és ott marad a nyoma akkor használ bőr radírt(otthon is tudsz csinálni bőr radírt:kávé,oliva olaj vagy méz)
2018. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen fertőtlenítő krém, pl. Neogranormon vagy Bepanthen.

A teafaolaj is nagyon jó, az szárít is, csökkenti a gyulladást és visszahúzódik tőle.

2018. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bepanthen nalam pont hogy meg tobb pattanast keltett... A teafaolaj viszont tenyleg leviszi a duzzanatot par ejszaka alatt
2018. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Szűz leány pisijével.
2018. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján inkább kelés szerű. Tetrán kenőcs, vagy paradicsomos dunsztkötés, ha nagyon begyulladt.
2018. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a kamillás gőzölögtetés hatásos?! Szerintetek?!
2018. febr. 27. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A gőzölés inkább pici pattik és miteszerek kinyomása előtt jó fellazítani a bőrt. Ilyen nagy gyulladtakat nem szabad piszkálni.
2018. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!