Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan álljak neki a színes...

Hogyan álljak neki a színes hajfestésnek? (rózsaszín)

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy befestem a hajam világos rózsaszínre, de sajnos az én hajam eredetileg sötétebb barna színű. (Nem teljesen sötétbarna, inkább a közép- és sötétbarna közott van)

Fogalmam sincs, hogyan kezdhetnék hozzá. Tudom, hogy előtte teljesen ki kell szőkíteni a hajat, csak utána lehet befesteni színesre. Inkább bízzam fodrászra a dolgot, vagy csináljam magamnak? Ha fodrász csinálja mennyibe kerül? Többször vissza kell menni az újabb szőkítésre? És ha igen, ez jár plusz költségekkel?

Bocsi, hogy sok a kérdés, előre is köszi a válaszokat! :)



2018. febr. 27. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bízd fodrászra, mivel szőkítésnél a kezdők könnyen leégethetik a hajukat. Ha jobb fodrászhoz mész is 20 ezer alatt megúszod az első alkalmat, utána kb havonta/ két havonta kell vissza járnod, akkor amikor lenőtt a hajad. Ekkor már olcsóbb lesz elvileg.
2018. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!