Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen dúsabb, szebb a...

Hogyan legyen dúsabb, szebb a hajam?

Figyelt kérdés

Régen mikor kisebb voltam (kb.3-4 éve) nagyon szép dús hajam volt, mondjuk annyira nem volt hosszú, mert rendszeresen vágattunk a végéből.

Most viszont sokkal kevesebb van, és nem is olyan szép mint amilyen régen volt. Az is zavar, hogy mivel kamasz vagyok, elég hamar zsírosodik. Mit tudnék tenni, hogy ugyanolyan szép legyen a hajam mint régen, megerősödjön és dúsabb legyen?



2018. febr. 27. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj dúsító sampont, hajápoló termékeket és válassz olyan frizurát, hogy a hajad dúsabbnak tűnjön. Hogy megerősödjön pedig szintén hajápolási termék és egyél sok vitamint. Egy időben nekem is zsírosodott a hajam, sampont váltottam és segített. Egyél sok ribizlit, répet, céklát és spenótot, diót, mogyorót. Öntsd le almaecettel vagy sörel. Alaposan moss mindig hajat. Dúsításért még egyél cinket tartalmazó ételeket. Jó pakolás a tojás+kókuszolaj. Termékek: Garnier Fructis, Redken Body full volume amplifier
2018. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Használj sampont a saját hajtípusodra, esetleg hajolaj/hajpakolás segíthet ( nekem is segitett)
2018. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj és kókusz olaj segíthet;)
2018. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!