Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek hullott már szemöldöke...

Akinek hullott már szemöldöke illetve szempillája segítene?

Figyelt kérdés

Mitől volt,milyen orvoshoz fordultatok,meddig tartott a hullás?

Kb egy hónapja elkezdett hullani,napi 4-5szál a szemöldökömből és a szempillámból együtt.Verkepem jó,vas és pajzsmirigy is. Hajam nem hullik. Már nagyon még vagyok ijedve.Bőrgyógyász nem foglalkozott vele.Milyen orvoshoz forduljak?Multivitamint és c ill. szelént szedek.Nincs javulás.

Köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 1. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engen is erdekelne
2018. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nekem csak a szemöldökömből hullott ki egy rész. Semmi bajom, hajam, szempillám rendben van. Ez nálam 40 után történt meg. Azóta van egy luk a szemöldököm vonalában. Szerencsére nem folytatódott a hullás. Szóval különösebb oka nincs, talán csak a kor.

2018. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sminkeled valamivel? Nekem szemöldökceruzától kihullott szinte az egész. Ricinusolajat vegyél a patikában, nekem nagyon sokat segített
2018. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
33 vagyok.Ceruzaval szoktam rajzolni.Gondoltam én is erre,de a szempillám is hullik.Nagyon zavar.Verkepem teljesen jó, hosszú dús hajam van,ami nem hullik.Borgyogyasz azt mondta,hogy vas hiány és pajzsmirigy okozza,de nálam mindegyik rendben van.Még csak határon sincs.Fogalmam sincs hogy milyen orvoshoz forduljak. Ricinus olajjal kezdtem kenni pár napja,esténként.
2018. márc. 1. 18:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól kérdezem,neked mióta hullik?
2018. márc. 1. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Par hete.De en rajottem azert,mert amikor moson a szempillaspirallt lefele,erosem torlom le.Olajos lemosot probaltal?

Nekem bevallt

2018. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Micellás vízzel mosom le,nem dörzsölöm,könnyen lejön vele.
2018. márc. 2. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vízálló szempillaspiráltól hullott én is megijedtem. Aztán vettem a patikában ricinus olajat este bekentem egy hét alatt rendbe hozta és szebb lett, mint előtte. És elhagytam a vízálló szempillaspirált.
2018. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!