Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dm-ben/rossman-ban kaphato...

A dm-ben/rossman-ban kaphato hajfesték vagy a fodraszkellekes roncsolja jobban a hajat?

Figyelt kérdés

10 evig bolti festekkel festettem a hajam, soha semmi baja nemvolt, igaz sotet szinu volt. Azota vilagositottam kocsit es valtottam fodraszkellekes festekre meg ugye fodrasz is festette es nagyon tonkre van a hajam.

Nyilvan a vilagositas is hozzajarult, de en a festekre is gyanakszom


2018. márc. 2. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem uszod meg a roncsolodast, ha ennyire felsz tole, menj fodraszhoz, az a tuti. En fodraszkellekesnel veszem es ugy vettem eszre ott jobbak, profibb szerek talalhatoak.
2018. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hajfesték. Nekem a kallos fodrászkellékes festéke tette tönkre a hajam, ezért visszatértem drogériásra.
2018. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Londat használok (fodrászkellekes), nem roncsolja jobban a hajam, mint a drogériás festékek. A Kallos termékek valóban nem jók, nagyon hamar fakul a színük, és nekem pl.: állandóan viszketett tőle a fejbőröm.
2018. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Alfaparf - ot hasznàltam, de ugy erzem roncsolja a hajam, elotte a paletta bemosoktol semmi baja nem volt, lehet visszatérek ahhoz, csak ugye azoknal olyan nehez eltalalni a szint, altalaban sotetebbrw fogja, mint ami a dobozon van.
2018. márc. 5. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
#3- as válaszoló vagyok. Mindig Londa festéket használtan, ám egyszer felújítás miatt nem volt nyitva a kellékes, ahol a Londat vettem, úgyhogy kénytelen voltam egy másik kellékesbe menni, ahol csak Alfabol találtam egy nagyon hasonló színt, mint amilyet Londabol használtam. Nekem a D festék csípte a fejbőrömet, alapos lemosas után is sokáig viszketett a fejbőröm, és szín sem pont olyan lett, mint amilyet vártam.. pedig csupa jót olvastam meg hallottam erről a márkáról.. nekem nem jött be..
2018. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!