Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Allamon elojott egy pattanas....

Allamon elojott egy pattanas. Lila, szinte mar fekete, gondolom a gyulladastol mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon fajt.. de mar alig. Nagyon feltuno mert sotet lila. Raktam ra fogkremet, bar lehet nem kellett volna. Megnyomkodtam ami miatt valoszinuleg jobban begyulladt. Koromviraggal kenegetem ket napja mert az gyulladascsokkento elvileg.. de sajnos meg mindig elegge lathato. Mit csinaljak hogy hetfore eltunjon? Kamilla teaval pamacsoljam? Elore is koszonom a valaszokat

2018. márc. 2. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Fogkrémet???
2018. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Aloe vera gél vagy ha van otthon tetrán, az is lehúzza.
2018. márc. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogkrémmel hatalmas hülyeséget csináltál. Aloe verát tegyél rá, esetleg Bepanthent vagy Sudocremet, ezek mind gyulladáscsökkentőek. Bár nekem az aloe vált be a legjobban
2018. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tyrosur gél, patikában vény nélkül vehetsz vagy ugyanott szalicilsavas alkohol
2018. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak koromviragunk es kamilla teank van. Ezekkel tegnap egesznap kenegettem, mintha egy picit visszahuzodott volna a lilasag. Ugye jok ezek?(kamilla es a koromvirag)
2018. márc. 4. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!