Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette color shampoo fekete...

Palette color shampoo fekete hajrol konnyen lejon?

Figyelt kérdés
Sose volt befestve a hajam, teljesen egyszseges nem toredezik, nagyon vastag szalu es nagyon sok hajam van ja meg hosszu (fenekem alaig er). Ki szeretnem probalni hogy milyen lennek barna hajjal, de nem szeretnek tartosan befesteni. Neztem aboltban hogy van ez a hajszinezo ami elvileg 24 mosas utan lejon. Ez mennyire igaz? No meg karositja a hajamat figyelembe veve hogy milyen az allapota jelenleg? A 218-as arnyalatot neztem ki, nem tudom mennyire latszana fekete hajon. Kerem aki mar hasznalt ilyet vagy ismer olyasvalakit aki hasznalja kerem irja le a tapasztalatait miott valami orultseget teszek.

2018. márc. 2. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a fekete hajadat a barna be-e fogná, ezt még nem probáltam, de nekem a barna hajam volt pársznor feketével befeste, ami aztán pár hónap után teljesen el is tűnt a hajamból, aztán visszatértem a barna hajhoz. Nekem az a tapasztalatom, hogy ettől a samponos hajfestéktől könnyebb "megszabadulni", mintha rendes hajfestékkel festenéd be a hajad, viszont ha neked eredeti fekete hajad van, azzal nem tudom mit kezdene, de egy próbát talán megér.
2018. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barna színező nem fogja befogni a fekete hajat!
2018. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a középbarna hajamat festettem be ilyen Palette color shampoo-val feketére. Nekem nagyon nehezen jött ki belőle. Fakult, sokat az igaz, de még egy év múlva is látszott, hogy fekete voltam. Pedig 2-3 naponta mostak/mosok hajat.
2018. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használtam már ilyet. Nem tudom megtetted-e már azóta? Azt gondolom nem fog semmi látszani a hajadon max.fényesebb lesz és talán napfényben barna fénye kopáskor. Először korom fekete lesz a kiválasztott színeddel.

Nekem ha ilyen egészséges natúr hajam lenne biztosan nem rontanám az állagát ezzel a tartós hajszínezővel úgyhogy remélem még időben válaszolok. Festékeket 0-tól 3-ig osztályozzák erősség szempontjából és ez a termék 2-es! Tehát felnyitogatja már a hajfelszínt. Neked egy valóban kimosható, csak a hajfelszín tetején megtapadó tasakos bemosó színező sampont ajánlanék (mint pl.Joanna Multi Effect).

2018. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!