Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb márkájú...

Melyik a legjobb márkájú epilátor?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni, mert megelégeltem a borotválkozást, de nem tudom, hogy milyet is. Segítsetek, hogy milyen márkájú legyen, illetve azon belül milyen fajta, meg árban is elérhető legyen. köszi
2007. nov. 28. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tesóm (fiú) használ epilátort. pl a háta és a nyaka szőrtelenítéséhez. Braun silk epil -t használ azt mondta szerinte ez jó. Olyan 5000Ft volt kb. És ez egyébként női:) Remélem segítettem.
2007. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem is braun silk epilem van és tényleg jó márka! Nekem semmi problémám nem volt még vele.
2007. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elöttem szolokhoz nekem is braun silk epilem van. de a braun tényleg jo márka ha alacsony a fájdalomküszöböd akkor vegyél jégakusat.hát ezek az epilátorok nem olcso dolgok ha van rá lehetőséged néz körbe több helyen isén 7000 vettem akciosan de lehet 5000 is kapni
2007. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is braun silk epil em van es nagyon jo nem erzek semmit , elso alkalomnal is alig ereztm meg ... esaz ara sem nagyon borsos...
2009. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!