Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy, az én bőrömhöz jól...

Egy, az én bőrömhöz jól működő hidratálót keresek, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Az én bőrőm elég érzékeny, pattanásokra , miteszerekre hajlamos. Jelenleg elég fakó és hámlik is. Az érzékenységére való tekintettel sose tudtam olyat találni ami egyszerre jó az érzékenység és egyszerre a tág pattanásos bőrőmre. Kémiai hámlasztót használok a yamunától és azt hittem ez elég hogy szép legyen a bőröm , most viszont szinte egyszerre lépett fel minden eddigi problémám igy megvettem a clinque egyik hidratálóját de bevallom semmit nem vettem észre, nem javult egyáltalán , szépen beszívódik és reggelre kicsit jobb állaga van de ez pár óra múlva el is tünik.. Szóval ha hasonló gondban vagytok mint én és tudtok valami féle alternatívát erre akkor nagyon megköszönném a segítségeteket.. Ne haragudjatok ha kicsit kusza lett de remélem azért így is érthető :)

2018. márc. 6. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A La Roche Posay termékeit ajánlom, ha még nem ismered. Gyógyszertárakban kaphatóak, így kicsit drágábbak, mint a drogériás krémek, de bőrgyógyászok is szokták javasolni, szóval tényleg hatásosak. Ezek kifejezetten érzékeny bőrre készült termékek.
2018. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt:) mar be is szereztem egy la roche-posay effaclar duo korrekcios börmegújítót problémas arcbőrre :)
2018. márc. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!