Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr elleni bevált módszer?

Narancsbőr elleni bevált módszer?

Figyelt kérdés

Tudom, lerágott csont, de olyan emberek véleménye érdekelne, akiknek sikerült megszabadulni a narncsbőrtől. 170 cm vagyok és 65 kg, tehát elvileg ideális a súlyom, igaz, én 60 körül éreztem jól magam, szóval ezzel is van mit tenni.

Ha tudtok valami jó módszert, amivel hasonló paraméterek mellett már sikerült elérni az áhított sima combokat, kérlek ne tartsátok magatokban. Köszönöm! :)



2018. márc. 7. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha másnak kifejezetten tetszene, akkor is inkább sima combokat szeretnél?
2018. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátom nem panaszkodott még miatta, de nem is más miatt csinálom, magamnak szeretnék tetszeni. :)
2018. márc. 7. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Sport, ami a problémás területeken segít
2018. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kardio vagy súlyos edzés? Neked (vagy ismerősnek) sikerült valamilyen sporttal eltűntetni?
2018. márc. 7. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörések.. és persze diéta. Olyan tevékenységet válassz, ami jól megmozgatja a problémás területeket.
2018. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
A narancsbőr a laza kötőszövetek miatt alakul ki. Elsősorban azt kellene erősíteni, hideg-meleg vizes tusolás, radírozás, feszesítő krémek. Sajnos ez tipikusan női " betegség". Még a nagyon vékony modelleken is előfordulhat, amit persze kiretusálnak. Férfiakon nagyon ritka vagy egyáltalán nincs is az erősebb kötőszövet miatt. Szóval a sportolás és megfelelő táplálkozás csak akkor fog hatni, ha a kötőszöveteket is erősíted.
2018. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos viszont eddig egy sikersztori sem érkezett, vajon azért mert nincs, vagy csak elkerülte a szerencsések figyelmét a kérdés...? :/
2018. márc. 10. 09:10
 8/8 KKrisztina33 válasza:
Írtam neked üzit.😊
2018. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!