Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a fejem tetején...

Mit kezdjek a fejem tetején lévő lelapíthatatlan apró hajszálakkal?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar már ez az állapot és nem tudom, hogy mit csináljak vele. Egyenes vékony szálú hajam van és a fejem teteje olyan, mint egy szénaboglya, apró baba/eltört hajszállak repkednek mindenfele. Aki hasonló cipőben járt tudna tanácsot adni, hogy miként kezeljem, milyen termékeket használjak. (A hajam vége nem töredezett!)

2018. márc. 9. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem göndör hajam van/volt (annyit vasaltam már az évek alatt, hogy már csak kissé hullámos) és szintén szénaboglya volt az apró égnek álló babahajaktól. A fodrászomtól annó kérdeztem mit tehetnék azt mondta, frufru mást nem nagyon tehetek. Nem vágattam frufrut és már még sincs babahajam. Gondolom a vasalásnak köszönhető. Míg volt addig is a száraz hajam puhává kellett varázsolni és egy kis hajlakk. Így nem állt égnek, hanem szépen lesimult. Nem szerettem soha a lakkot, most is úgy szoktam, ha használom, hogy kissé bevizezem a tenyerem és abba fújom a lakkot így az sem feltűnő. Én Nívea sampont, balzsamot használok és Gliss Kur regeneráló sprayt. Lakkot ami épp van a boltban.
2018. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!