Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette deluxe (909) Kékesfeke...

Palette deluxe (909) Kékesfekete árnyalatról mi a véleményetek? Ha esetleg csak csíkokat tennék a barna (arany hajszálakkal) a hajamba? Sosem volt festve.

Figyelt kérdés
Mindig meghódítja a szívem ez a szín. Olvastam nagyon sok véleményt krémmánián és talán ez még mindig jobb ,mint a 2500Ft-os változata,még árban is. Kérlek,elsősorban azoknak a válaszaira vagyok kíváncsi akik már festettek ilyennel. De bárki más írjon akinek van vele tapasztalata.

2016. febr. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért vesz bárki is Palette-et, mikor fodrászkellékesben olcsóbban kapsz sokkal jobb professzionális hajfestékeket. Kékesfekete minden márkából van. Csíkok alatt mit értesz? Melír? Mert aranybarna hajhoz a kékes színek nem illenek. Meleg árnyalatot válassz, ne hideget. Ha meg az egészet festenéd akkor kimosható színezősamponnal kezdd, mert lehet hogy pocsékul fog állni és a sampon 6 mosás után kijön, a hajfesték meg max lenő évek alatt...
2016. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt a festéket. Viszont a te hajszínedhez szerintem nem illik ha csíkokat akarsz.
2016. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy tincset festettem be a hajamból(látni bírja-e a bőröm és hogy mennyire áll jól nekem ez a szín) Nagyon jól áll a barna hajba,mindenki agyonra dicsérte és kérdezték hogy miért nem akartam befesteni az egészet. De még így is hogy csak az az egy tincs van befestve még így is gyönyörű,. Csak úgy megválaszolva a kérdésem!!!
2016. febr. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!