Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem merem levàgatni a hajam...

Nem merem levàgatni a hajam pedig tudom hogy nagyon jót tenne a vàltàs\vàltozàs mit tehetnék hogy gyōzzem meg magam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez furcsa kérdés, és hogy màsok ak ettōl sokkalta nagyobb problémàkkal kell megküzdeniük, de nekem ez mégis nagy dilemma. :(

Mindig is nagyon hosszú, dús, vastagszàlú hajam volt. Egészen addig amíg el nem kezdtem a középsulit. Hiàba vettek fel az egyik legjobb gimibe, költözés miatt vàltanom kellett, és ezt nagyon rosszul viseltem. Depressziós lettem, utàltam és utàlom a mostani iskolàmat, àllandóan, mindennap stresszelek, idegeskedek, nem tudok aludni, enni rendesen. Valószínūleg ezek a problémàk összeadódnak és úgy 2 éve a hajam elkezdett elvékonyodni, hullani. Màra màr a hajamnak szinte semmi köze ahhoz a hajamhoz amivel a középsulit kezdtem. Kevesebb is sokkal, vékonyabb, erōtlen, töredezik. Most derékig ér. Voltam orvosnàl, vérképet csinàltak és a vashiànyos vérszegénységhez közeli értékeket mutatott az eredmény, így kaptam vaspótló készítményeket, meg vitaminokat. Elméletileg ezek rendbehozzàk a hajam. De le kellene vàgatnom úgy vàllig érōre, mert úgy könnyebben regeneràlódna. Egyrészt ebbōl a szempontból is jó lenne a vàgàs, màsrészt pedig màsfél hónap mulva érettségizem, végre itthagyhatom a mostani iskolàm és ha szerencsém van megérte a sok évi munka és felvesznek felsōoktatàsba. Szeretném ezt a négy évet magam mögött hagyni, és mivel hajamon is meglàtszik a hatàsa, ha levàgatnàm az is hozzàjàrulna a vàltozàshoz. De valahànyszor belenézek a tükörbe mindig az jàr a fejemben, hogy megfogom bànni, és màr soha nem lesz többet hosszú, se szép. Még ennyire sem mint most. És emiatt mindig csak halogatom a vàgàst. Az ollót màr megvettem, de nem merem megtenni. Szerintetek hogy tudnàm ràvenni magam? Ill. Szerintetek 18 évesen még meg tud nōni a haj úgy derékig érōre? Nyilvàn évek alatt, de van rà esély hogy vissszanōjön?


2018. márc. 10. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem azt hiszem.
2018. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sokkal fiatalabb vagyok nálad,de nekem is volt ilyen problémám. Én is vérszegény vagyok és a hajam is ilyen volt. Én se mertem megtenni, hogy levágassam a hajamat, de anyukám rávett és később vastagabb, egészségesebb lett a hajam. Idővel pedig visszanőtt és újra térdig érő hajam volt. :)

2018. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hosszú hajam volt és nem mertem változtatni, mert féltem, hogy nem áll majd jól. Egyik nap elmentem a fodrászhoz és vállig levágta. Nagyon tetszett, nem is gondoltam volna, hogy ennyire jól fog majd állni. Azt javaslom, hogy te se otthon vágd le, hanem menj el fodrászatba, mert ott tökéletesen levágják neked és te otthon nem biztos, hogy magadnak letudod:)
2018. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én levagattam a derékig erő barna hajam


Soha többet nem nőtt meg olyan hosszúra

2018. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer megnőtt, még egyszer meg fog, emiatt ne aggódj. Gondolj bele, milyen felszabadító érzés lesz levágni, megszabadulsz a múlttól, a tönkrement hajtól, és még ettől a dilemmától is :)
2018. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!