Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi termékről?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem ez a kép alapján pont olyan hajszín, mit szeretnék, barnás vörös.

Volt hennázva a hajam, de már több mint, 3 hónapja.


Középbarna hajat hogy fog be? Tudom, hogy a hátulján rajta van, de én tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Mennyire tartós? Mennyire csúnya, mikor lenő? Roncsolja a hajat nagyon?

Köszönöm a válaszokat



2018. márc. 11. 08:19
 1/1 anonim válasza:
Én kb 1 évig használtam a 7.23-as színt, szintén középbarna, 6.1-es hajamra. nagyon jól befogta, szerintem visszaadta a kép a színét, elég tartós is volt, és mire lefelé nőtt, kicsit fakult már és nem volt olyan brutális kontraszt, mint egy tartós hajfestéknél. De nyilván minél több réteget teszel fel, annál kevésbé kopik. nem roncsolta a hajam sem, a balzsam szuper, ami van hozzá, de azért én mindig használtam amúgy is valamilyen hajápolót. Ajánlom egyébként a krémmánia oldalát, ott megtalálod a festéket és rengeteg értékelést is :)
2018. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!