Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert kopik ennyire a hajambol...

Miert kopik ennyire a hajambol a festek?

Figyelt kérdés

Befestettem 2 hete penteken a hajamat egy Schwarzkopf hajfestekkel, ami sotetbarnanak volt meghirdetve, de eleg feketes lett. Na, mindegy, az elso harom mosasnal azert lattam, hogy szepen kopik kifele, es az a baj, hogy meg mindig tart a kikopas. Annyira nem intenziv, mint az elso haromnal, de jon kifele.

Mi lehet az oka? Mit tehetnek ellene? Az kozrejatszhat, hogy elotte szokitve volt az egesz hajam es azert megy ennyire ki a szin?


2018. márc. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szőke mindent ledob eleinte, legalább 3 teljes festés kell hogy megmaradjon benne a barna. Nekem legalábbis 3 után már semmit nem kopott
2018. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, a fejtető persze sötétebb, gondolom mert lenőtt a hajam és az nem dobja le magáról annyira. Köszi a választ :)
2018. márc. 12. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a Schwarzkopf minősége NEM ÉPPEN sz..ar! Jónak kéne lennie. Valamit elvéthettek esetleg.
2018. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!