Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egyszer befestem a hajam...

Ha egyszer befestem a hajam vörösre akkor utána mindig benne marad a vöröses árnyalat vagy visszakaphatom az eredeti hajszínemet?

Figyelt kérdés

Eredetileg szõke vagyok. Anyukám egyszer volt vörös és azóta akármilyenre festeti akkor is van egy vörös àrnyalata. Ez tényleg így van? Utána már soha nem kapom vissza az eredeti hajszínem?


Tapasztalatok?



2018. márc. 13. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha lenő az egész
2018. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Kopni fog de csak ha leno tűnik el végleg.
2018. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A haj eredeti szinét a hajhagymákban keletkezö festékanyag adja.

A festés a hajszálakat festi be.


Akkor szerinted megváltozik a haj eredeti szine?


Ez kb olyan, mint az, hogy ha sötétebbre sminkeled az arcodat, akkor attól kezdve életed végéig olyan marad smink nélkül is!

2018. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy kicsit átgondolatlanul tettem fel a kérdést, de köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2018. márc. 14. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont ami anyukád tapasztalatát illeti, neki valószínüleg egyébként is változott volna lassan a hajszine, de ezt csak a festés után vette észre.
2018. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem
2018. márc. 15. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem volt vörös hajam. utána feketére festettem, de pár hónapig átütött rajta pár hét után. ha leszedném a feketét, alatta ott lenne még a vörös, a haj megjegyzi, hogy mire festetted előtte.

de ami új nő ki, tehát ahogy nő le, az nyilván már az eredeti színű lesz.

2018. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!