Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére melírozott hajam...

Szőkére melírozott hajam visszafestettem barnára de rettenetesen zavar ez a vöröses árnyalat és h sötétebb mint az eredeti hajszínem. Fog fakulni vagy kopni valamennyit a festék és a vöröses árnyalat megmarad? Mitől nőlne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a körmeidet összeilleszted,és elkezded dörzsölni a körömágyat naponta legalább 4x,nőni fog a hajad: ) én ezt csináltam és kinőtt a bébihajam 2 hét alatt.és kb 3centis lenövésemlett: D
2009. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azta, én ienről még nem is hallottam :D ez most komolyan bevállik? :O mármint biztos h ez miatt volt?

A szitu az h most rettenetesen el vagyok keseredve, mivel kb. 2évvel ezelőtt nagyon szép hosszú hajam volt és olyan süsü voltam h levágattam váligérőre és akkor megfogadtam h visszanövesztem, de 1évvel ezelőtt meg a fodrász baszta el szal kezdhettem előről a növesztést... :/ most körübelül olyan mint volt. Múlt hét szombaton voltam fodrásznál, bemelíroztattam a hajam és nem tudom miért, de a szín nekem nem jött be egyátalán:( nem is volt mondható szőkének, hanem inkább sárgának :S ezért festettem vissza barnára, de zavar h jóval sötétebb lett mint az eredeti hajszinem, egyrészt azért mert a világosabb szinek sokkal jobban állnak nekem =(

valahol olyat is olvastam, h a csalán tea is elősegíti a hajnövekedést, erről tudtok vmit? =)

2009. márc. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!