Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is voltak már a bokája...

Másnak is voltak már a bokája fölött piros kiütések, foltok? Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy mindkét bokám fölött van pár piros kiütés, foltokban. Nem nagyok, apró pöttyök. Nem viszketnek, nem is fájnak. Másnak is volt már ilyen? Ez mi lehet?
2018. márc. 17. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a nadrágod(pl túl szűk csőnadrág) vagy bokacsizma stb dörzsöli? Próbáld megfigyelni mikor milyen ruhadaraboknál fordul elő. Esetleg nézd meg ha más cipő esetleg szoknya van rajtad előfordul-e? Nekem is van egy bokacsizmám amit ha nem nadrággal hanem harisnyával hordok kidörzsöl picit mert nagyon merev. Ha nem múlik és nem találod a probléma forrását azért nézesd meg egy bőrgyógyásszal.
2018. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisgyermekkoromban volt ilyenem, ez egy ekcéma, nem kezelték ki és foltos maradt a bokám!:D
2018. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!