Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 15 éves lánynak nem gáz a...

Egy 15 éves lánynak nem gáz a vállig érő haj?

Figyelt kérdés
Csak mert mostanaban szinte mindenkinek derékig érő haja van, és ugyétzem, hogy nagyon gáz.

2018. márc. 19. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy gáz.

És egyáltalán nincs mindenkinek derékig érő haja :D

2018. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%

Egyediség.

Ne törődj vele hogy mi a divat es mi nem. Ha neked ez igy tetszik akkor kit erdekel mas?

Mellesleg fodraszkent azt tudom mondani hogy a vallig erő haj a divat vagy meg annal rövidebb mostanaban.


Legyen olyan hajad amilyet te szeretnel, csak arra figyelj oda hogy egeszseges legyen. Nagyon sokan novesztenek derékig erő hajat, viszont a háromnegyede olyan mint a seprű, ami taszító. Ugy vannak vele hogy mindegy hogy nez ki, csak legyen hosszu. Ezzel nem ertek egyet.

2018. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gáz.
2018. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Ha kék szemem lenne, az gáz lenne, csak mert mostanában szinte mindenkinek barna van?

Vagy az gáz, ha valaki szoknyát vesz fel iskolába, holott mostanában majdnem mindenki csak térdénél lyukas farmert vesz fel?

Gáz, ha valaki a palacsintát keresztben tekeri fel, és nem hosszában, mint minden másik ember?


Az, hogy milyen a hajad, az a te döntésed. Ha neked úgy jó, ha te úgy jobban érzed magad, hogy rövid a hajad, nem kéne érdekelnie mit gondolnak mások.

Ha mindenki azt mondaná, hogy a melltartó ruhán kívüli viselése a menő, és mostantól így hordanák, ciki lenne neked nem így hordani? Csak mert más (sok) ember egyféle módon csinál valamit, az nem jelenti azt, hogy egy másik mód kínos/rossz. A végén a lényeg úgyis az, hogy neked hogy esik jól.

2018. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem a kérdés, mert a fiúknak általában a hosszú haju lányok tetszenek.
2018. márc. 19. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sem igaz. A fiúknak azok a lányok tetszenek, akiknek jól áll a frizura, amit viselnek. Az, hogy az most hosszú vagy rövid, szerintem senkit nem érdekel.
2018. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott mikor egy kolléganőmmel álltunk valahol és azt mondta mennyire unalmasak ezek a kislányok, mindnek csak a hosszú haj semmi más.

Ha jobban belegondolunk igaza van. Nem csak az a szép ami (az egyik) trend, merj különbözni! Mikor ha nem fiatalon..

2018. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sok fiúnak a teljesen átlagos hosszúságú haj tetszik Persze van, akinek a teljesen rövid tetszik, meg van, akinek a fenékig érő. De a legtöbbnek ennyire azért nem számít a haj. Ha tetszik nekik egy lány, akkor állig érő hajjal, vállig érővel és hátközépig érővel is tetszeni fog.
2018. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal! szebb egy vállig érő, gondozott haj, mnt a "csak lóg" - derékig érő :)
2018. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!