Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajú lányok! Mivel festite...

Kék hajú lányok! Mivel festitek a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem is volt már kimosható festékkel kék színű a hajam, de az ugye egy idő után kijött belőle. Szoktam látni az utcán kék hajú lányokat, akiknek viszont úgy néz ki, hogy állandó festett hajszínük a kék. Lányok! Ti mivel festitek? Hogy tudnám ezt én is elérni? Jelenleg festett ezüst szőke a hajam.

2018. márc. 20. 02:31
 1/2 Metionin ***** válasza:
62%
Állandó = tartós festék nincs, csak színező. De a jobb (drágább) színezők tovább is tartanak. Én most Alfaparf revolution-nel festem, kb. 6 hetente megyek át rajta újra de még akkor sem kopott ki csak már világosabb kék. De attól is függ hogy hányszor és mivel mos az ember hajat, bizonyos samponok jobban kiszedik a színezőt és ha gyakran mosod akkor nyilván gyorsabban is kopik.
2018. márc. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Manic panic professional. Az egyetlen hátránya,.hogy csak fodrász tudja megrendelni.
2018. márc. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!