Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthaj lehet káros...

Csatos póthaj lehet káros hatással a hajhagymákra, mint pl a hőillesztés?

Figyelt kérdés

Igazi haj, tehat nagyon szep. Nappal hordanam amíg suliban vagyok, este levennem pihentetni a hajam. Plusz tápláló gyógynövényes hajszeszt is használnék a fejbőrömre.

Vélemények?



2018. márc. 21. 04:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia mivel hogy “csatos” nemhinném! Olyan mint bármely csat..De ha azt a részét nézed hogy kissé nehéz..súlya van és mindennap huzza a fejböröd igy előfordulhat hajhullás.De ha mondjuk nem mindennap viseled hanem 1,2 alkalommal akor biztosan semmi baja nemlesz a hajadnak...konkrét káros hatása nincs :) (de ez csak az én véleményem ) 25/N
2018. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem tobb eves hasznalat utan ekcemas lett a fejborom tole, es az arcom..Azota ha hordom ha nem, barmikor elo jon 😞 par percre ha felteszem, mar kicsattogok
2020. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!