Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, ha nem borotválom a...

Ciki, ha nem borotválom a karomat?

Figyelt kérdés

Mindenhol borotválkozom,kivéve a karomon... Borotválni nem akarom,mert a barátnőm is azt csinálja és nagyon szúrós a karja... Szóval az se jó,ha az ember hozzádér és szúrós vagy szerintem... Epilálni szoktam a lábamat,de a karomon szerintem nagyon fájna...

Egyébként a karom világosabb barna és bár nem a leghalványabb a szőr,de azért mégsem az a durva,erős szőrzet... Szerintetek hagyjam vagy akkor gyantázzam?

Anyám ellenzi,mondván durvább lesz a szőr a karomon ha szedem... Engem nem zavar,inkább az kellemetlen számomra,hogy a többi ember mit gondolhat...



2018. márc. 23. 17:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/L
2018. márc. 23. 17:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Régen borotváltam a karom, de inkább abbahagytam mert szúrt. Rájöttem, hogy fölöslegesen csináltam, mert egyáltalán nem olyan feltűnő.
2018. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látványos akkor ne szedd le, én epilálom, az nem fáj, csak első alkalommal, gyanta nem olyan jó rá, mert utána egyszerre nő ki az összes szőr és csúnya lesz, köv. gyanta pedig csak fél centis szőrnél lehet.
2018. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én 6-7 évig borotváltam heti 2x aztán egyszer abbahagytam mert már nem érdekelt mit gondolnak. Ha valami idétlen barom beszólna miatta ne figyelj rá. Normális embert nem zavar hogy szőrös a karod hidd el.
2018. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kicsit össze-vissza írtam,elnézést! Mindenhol szőrtelenítek (kivéve a karomat ugye).A lábaimat epilálom,a hónaljamat pedig borotválom.Ezeket heti rendszerességhel csinálom,de van,amikor a lábam még bírja másfél hétig is akár...

Biztosan értettétek,csak inkább leírtam újra normálisan összeszedve.

2018. márc. 23. 18:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egyszer-kétszer próbáld ki, mert nem mindenkinél ugyanolyan. Én évek óta borotválom a karomat, és nem szúr, nem is erősödik.
2018. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Dztem kicseszett latvanyos.En mindig megnezem egy csaj kezeit.

Sztem pont h a labon faj jobban az epilalas mint a kezen.

2018. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ciki. Ha neked csupszon tetszik jobban. Én gyantazni szoktam magamnak:)
2018. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Annyi kérdésem lenne még,hogy az ilyen ún. szőrtelenítő krémet is lehet használni karra? Vagy nem ajánlatos? Ha lehet,akkor milyet ajánlotok? :)

2018. márc. 23. 22:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Kicsit keresgéltem és találtam egy dm-es Balea szőrtelenítő habot,amit érzékenyebb bőrre ajánlanak főként... Annyira nem érzékeny a bőröm,de még nem szőrtelenítettem a karom,így nem tudom,hogy mennyire érzékeny ott a bőröm... :/
2018. márc. 23. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!