Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy ha borotva habbal...

Igaz hogy ha borotva habbal borotválom odalent nem pattog ki?

Figyelt kérdés

Az intimebb helyen szeretném borotválni, de ha felfelé húzom ugyan leszedi teljesen, de később kipattog...

Egyik barátnőm mondta hogy borotva habbal nen pattog ki, hiába húzza felfelé.

Vélemények?


2018. febr. 12. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ember függő.
2018. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit kipattog, de van akinek nem.
2018. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem borotvától, epillátortól kipattog gyantától nem. Szerintem is egyénfüggő. A gyantát meg pl a combom nem bírja. Szerencsére gyorsan pár óra után elmúlik de azért kellemetlen..Egy próbát viszont megér hátha :) Tapasztalald ki,mi az ami beválik. De azért azon is múlik,hogy kinek mennyire erős a szőr illetve érzékeny-e a bőre.
2018. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 martonistifler válasza:
9%
Hát ha te tudsz borotvahabbal borotválkozni egy kibas**tt nagy zseni vagy. Nekem még csak borotvával sikerült.
2018. febr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

és utolsó emberke: nyílván úgy godolom, hogy borotvával borotválkozok, de mondjuk tusfürső helyett borotvahabot rakok.(:

2018. febr. 13. 06:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem működik mindkettővel: hab, tusfürdő. Minden nap bekenem testápolóval, így nem pattog ki.
2018. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha először növekedési iránnyal ellentétesen húzom, akkor a Jóisten se tudná megelőzni a kipattogást. Először lefelé hogy a nagy része lejöjjön, utána esetleg felfelé de bizonyos területeken így is elkerülöm.
2018. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!