Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus hatásosan el tudja...

Kozmetikus hatásosan el tudja távolítani a mitesszereket?

Figyelt kérdés

Eddig is tele volt vele az orrom, de már fényképen is látszik....egy kevés az orrom mellett is van kétoldalt.

Nem használok alapozót, egyedül a szememet sminkelem. Sok folyadékot iszom, nem étkezem egészségtelenül, nem tudom még mit kéne csinálnom.


Ha elmegyek kozmetikushoz, ő el tudja őket távolítani? Illetve vissza fognak térni? Mennyibe kerül kb egy ilyen kezelés? 24 éves vagyok, de még soha nem voltam.

Kipróbáltam már tapaszt is, de semmit nem használ.



2018. márc. 24. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arctisztító kezelést kérj, ez a legolcsóbb. Párezer lesz, már 7 éve nem otthon élek, ezért ezt nem tudom pontosan. Nem az első kezelés után lesz azonnal csodaszép, de ha jó kozmetikust fogsz ki, akkor 3 hónap múlva látványosan tiszta lesz a bőröd. Visszajönnek a kis fekete r_hadékok, szóval havonta kell járni kinyomkodni őket.
2018. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szauna Infraszauna is segit a megelőzésben ha rendszeresen legalabb heti 2x jarsz és utana enyhén kinyomod az arcod magadnak
2018. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hagyományos nyomkodós kezelés nem sokat ér. Lehet, hogy a pórusaid nagy része kitisztul 1-2 napra, de valószínűleg egy csomó be fog gyulladni a nyomorgatástól, ami még csúnyább bőrképet eredményez, és lehet, hogy maradandó hegeket hagy maga után. Az eredmény pedig átmeneti, ha nem előzöd meg a pórusok eltömődését pár nap múlva megint ugyanolyan, vagy rosszabb lesz. Első körben valami hámlasztó kezelés kéne, hogy pontosan milyen, azt a bőrtípusodtól függ, emellett pedig otthoni ápolással kell tisztán tartani a pórusokat, amennyire lehet. Naponta legalább kétszeri bőrtisztítás, alapos, de kíméletes és nem szárító lemosókkal, megfelelő hidratálókrémek használata alapvető. Nekem pl erre a problémára nagyon beváltak a tejsavat tartalmazó készítmények.
2018. márc. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BioKozmetikaPécs válasza:

Egy tisztítás 4-5 ezer forint.


Időközönként érdemes megismételni, bőrödtől függően 1-6 havonta.


Fontos még az otthon használt termékek helyes kiválasztása, mi ezt egy bőrdiagnosztikai vizsgálat után szoktuk beállítani.

Mi már évek óta csak bio termékeket ajánlunk, mert a vegyi kozmetikumok, tisztálkodó szerek is okozhatnak bőrpanaszokat...

2018. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!