Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor mehetek el megint a...

Mikor mehetek el megint a fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Ma lett festve a hajam.Az ahogy a fodrász aki a múlt hónapban csinálta tetszett, mert végre természetes szőke színe lett és nem olyan ronda vörös.Viszont most sürgősen kellett fodrászhoz mennem és ők nem tudtak ilyen gyorsan fogadni szóval elmentem egy másikhoz aki olcsóbban is dolgozik.Viszont ő azt mondta, hogy a szőke festékbe tesz egy kis szürkét is, hogy természetes legye.Erre teljesen szürkés és fakó lett a hajam nem olyan hamvas szőke hanem konkrétan szürke, ilyen hajszín tuti nincs természetesen ès nagyon nem érzem jól magam vele, nagyon nem én vagyok.Szerintetek mikor mehetek el legközelebb a régi fodrászomhoz, hogy újrafesse olyanra mint azelőtt anélkül, hogy bármi bajom lenne belőle?Most vágtunk is belőle egy jó 10 cm szóval mondhatni egészséges inkább amiatt aggódok, hogy mennyire lesz káros ennyi vegyianyagot ilyen rövid idő alatt rápakolni.Nxilván jót nem fog tenni, de még 1 hónapot nem bírok ki ilyen szürke semmilyen hajjal.:(

2018. márc. 24. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a fodrász anno hogy 3 nap. Nyilván nem azt jelenti hogy 3 naponta festhetem de szükség esetén 3 nap után ujrafesthetem anélkül hogy baja lenne.
2018. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mosd meg párszor, el fog tűnni a szürke árnyalat belőle.
2018. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!