Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a combomat borotválom...

Ha a combomat borotválom nagyon megerősödik a szőr?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2010. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtípustól függ. Nekem nagyon kevés és szőke szőr van a combomon, azt néha le szoktam húzni borotvával, de nem sűrűsödött vagy erősödött be. Egy próbát megér. De ha nagyon félsz, hogy durvább lesz a szőr, akkor inkább gyantázd.
2010. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg.Borostás lesz utána.
2010. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mikor fogjátok már fel, hogy A SZŐR SOSEM FOG MEGERŐSÖDNI!! Keress rá google-be
2010. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát,már ne is haragudj,de nekem pihe volt a lábamon és borotválás után borosta nőtt vissza.És szerintem nem én vagyok az egyetlen ilyen mutáns.
2010. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is borostás lett borotválás után. Inkább gyantázz vagy epillálj!

15/L

2010. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

nekem is megerősödött, először csak pihe, és minden borotválás után egyre erősebb, és több egyre sötétebb szőrik jöttek.

hát a gyantázás vagy az epilálás segíthet , mert az hagymástól tépi ki a szőrt, de az kib@szott fájdalma, és szemöldök csipesszel szedegetem, mikor van időm, 10 perceket naponta, és 1 hét után már nem volt szöri, csak pár szál, és tök lassan jön vissza, ráadásul jóval kevesebb.

2010. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én epilálom a lábam, és nem kell minden nap a borotvával szenvednem. Nem véletlenül kell ritkábban epilálni mint borotválni. :) Egyébként a kétkedők nyugodtan kipróbálhatják, hogy egyik lábukat borotválják, a másikat meg epilálják egy hónapig.Maguk is látni fogják a különbséget.
2010. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!