Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy a borotvától megerősödik a szőr?

Figyelt kérdés
Mert igazán semmi alapja sincsen, de mikor még hetedikben a felvilágosító nőci is ezt mondta, akkor akartam ki igazán. Én vagyok a hülye? Mondanátok észérveket?
2010. júl. 5. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
én 7-8 éve borotválom mindenem, és nem lett erősebb tőle.elég meggyőző? :)
2010. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem abszolút meggyőző :). Amúgy én is így vagyok vele... Majd ha erre téved valami kozmetikus, kíváncsi leszek az ő véleményére (bár remélem nem a kozmetikusok találták ki ezt a hülyeséget).
2010. júl. 5. 10:48
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Megértelek. Nekem se lett erősebb, pedig 21 vagyok, tehát gondolhatod, hogy nem 1-2 éve kezdtem a borotválást... Nyaranta a short miatt borotválom a combomat is, de ugye télen ott nem szoktam és láss csodát, ugyanolyan puha szőröm van akkoris. :) És nem dúsabb, olyan, mint előtte volt. Talán annyi, hogy frissen borotvált bőrnél utána jobban meglátszik, ha újra nő (és sajnos elég hamar). De én is várom az okosok véleményét, én csak leírtam a tapasztalatom. :)

21/L

2010. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Akkor az előttem szólók a szerencsés kivételekhez tartoznak.Jó nektek.13 éve borotválom a lábam,a fazont és hónaaljam.Sajnos erősebb és dúsabb a szőr azokon a részeken. A többségnél sajnos ez így is van. Le lehet hülyézni a tanácsadónőt, de attól ez még így van.A kozmetikusom azért nem akarta legyantázni a felsőcombom mert ő is azt mondta hogy erősebb szőr nő vissza.Ergó a borotválástól dettó. De gondoljatok amit akartok, majd megtapasztaljátok a szomorú valót. 26/L
2010. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben olvastam erről egy cikket a national geographic weboldalán. Ott bebizonyították,h szőrzet nem fog megerősödni a borotválástól. Szerintem csak 1-2 ember bebeszéli magának h erősebb lett a szőre.
2010. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de akkor legalább valaki magyarázza már el a logikáját és az értelmét, hogy miért lesz dúsabb, erősebb szőr ott, ahol borotvával levágom.
2010. júl. 5. 13:23
 7/13 anonim válasza:
50%

Én még csak pár éve borotválom,de a bikini vonalnál nekem is sokkal erősebb lett,sőt a hónaljamon is.

Szeretnék olyan szerencsés lenni,mint itt néhány ember.

2010. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Nekem is megerősödött a szőr a lábamon, most 21 vagyok. 8 éve borotválom. Az elején még puha volt, csak heppből csináltam most meg már kell is. 2 éve kezdtem el a combomat is, holott annyira nem kellett volna, most meg már ott is erős szúrós lett a szőr. A borotvától nekem megerősödött, de nem is kicsit.

2010. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan szőrtüszőből nő, szerintem hülyeség hogy megerősödik-.- csak úgy érzitek, mert a tövénél erősebb a szőr, a vége elvékonyodik.
2010. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért erősödik meg mert a borotvával csak a tetejét vágod le (vagyis a legvékonyabb részt) és akkor a vastagabb rész nő tovább. de a gyanta viszont tövetül tépi ki és egy idő után kikopik kevesebb lesz meg gyengébb is.
2010. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!