Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez tényleg használ a pattanáso...

Ez tényleg használ a pattanásokra/miteszerekre?

Figyelt kérdés

Itt olvastam,hogy ez használ a pattanásokra és miteszerekre:

cinkes rázókeverék

Tényleg igaz?

Hol lehet kapni és kb mennyiért?

Illetve mennyi idő után hat?

Nincs valamilyen káros hatása?

üdv!


2010. jún. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt én is szeretném tudni .d
2010. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,kajak használ.de még nem próbáltam xd
2010. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Patikában állítják össze és igen a cink jó pattanásra.Szerintem olyan 2 hét és látszik,de a hidratálót ne felejtsd el,mert kiszárítja.A cinknek nincs káros hatása,csak annyi,hogy erősen szárít.
2010. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász írhatja fel receptre. zynerit a neve
2010. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mondok vmit

semmi nem hasznáűl

ezen át kell esni, csak az használ ha minden nap megmosod lehetőleg többször az arcod

és vissza húzódik de eltűnni semmitől nem fog

csak pirosabb lesz tőle, mert ilyen csoda szerek bármilyen hihetelen még a mostani 21 században sincsenek

max ha zavar akkor alapozó(folyékony) rá púder kitünően eltakarja, otthon meg tökmind1

higgy nekem már vagy 10 fajtát próbáltam ilyen jó meg olyan jó egy frászt semmi nem mulassza el

2010. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsónak: már hogy ne használna, a zinerit receptre kapható GYÓGYSZER, nem csodaszer. nekem teljesen elmulasztotta...
2010. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!