Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Sudocrem mennyire hatásos a...

A Sudocrem mennyire hatásos a pattanásokra és a miteszerekre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
A Sudocrem kisbabák popsijára való és maximum a pelenkakiütésekre jó, de az arcodra inkább ne kend. :)
2010. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
maximum pattamás gyógyulását segíti, de miteszerre biztos nem jó. Én még az orrom köré szoktam használni, mikor náthás vagyok, és a zsepi kidörzsöli. Egy éjszaka alatt rendbe szokta hozni.
2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kisbabák popsiján kívül még nagyon sok mindenre jó!A használati utasításban van benne hogy pattanásokra is lehet használni!Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 7. 21:32
 4/5 anonim válasza:
100%

De bizony jó a Sudocrem a pattanásokra is! Nagyon jó hámlasztó hatású, és a gyulladt felületet naygon szépen megnyugtatja, lekezeli, mint megtudtam. Én onnan tudtam meg, hogy egy barátnőmnek nem túl szép a bőre, kiszáradt, meg pattanásos volt, és kinjában már nem tudott mit kipróbálni (bőrgyógyász mindent felírt már neki), és hallott a Sudocrem-ről, aztán kipróbálta. Hihetetlen, de se pattanás, se száraz bőr....

És még szúnyogcsípésre is jó, nyugtatja a bőrt, ezt én is most tudtam meg nemrég.

2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Határozottan állíthatom, hogy tényleg jó pattanások ellen is. :) Van már két gyermekünk és most várjuk a harmadikat, így ismertem a krémet korábban is, tudtam, hogy sok mindenre jó, de erre nem is gondoltam, mert hol vagyunk mi már a pattanásos időszaktól. Jelenlegi várandósságom azonban hozott egy-két új dolgot, mert valószínűleg a hormonális változások hatására, a hátamon és a vállamon megjelent egy pár pattanás. Nem szívesen alkalmaztam volna bármit ebben az állapotomban, így megkérdeztem a védőnéninket, hogy ő mit javasolna... És a legnagyobb meglepetésemre a Sudocremet mondta, örültem is neki nagyon, hogy nem kell külön kenceficét vennem, hisz ezt használjuk kezdettől fogva a gyermekeinknél, így volt is otthon. Pár nap alatt teljesen rendbe jött a hátam, és ami még nagyon jó, hogy nagyon vékony rétegben elég volt alkalmaznom rá.
2011. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!