Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Milyen idős...

Lányok, nők! Milyen idős korban kezdtetek el szemkörnyékápolót használni?

Figyelt kérdés

Én most 24 éves vagyok és mostanság kezdtem ezen gondolkodni. Bár még fiatalnak gondolom magam hozzá, de néhány ismerősöm már használ és persze tudom, hogy a megelőzés is nagyon fontos. Ti mikor kezdtetek el használni és melyik termék vált be?

Előre is köszi a válaszokat. :)



2018. márc. 26. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 20-21 éves korom körül. Nem ránctalanítót, csak sima bőrápolót, megelőzés végett. Ránctalanítót szerintem 30 körül ráér. Legalábbis én úgy érzem
2018. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én 22 évesen mert akkor kezdtem az éjszakás műszakot és igyekeztem reggel órán nem zombiként kinézni utána. De ahogy abbahagytam, a szemkörnyékápolót is elhagytam, még van az alján egy kicsi, azt akkor kenem fel néha ha keveset aludtam. Ilyen 30-ig én sem tervezek újat venni. 27/XX
2018. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen vettem először, Clinique All About Eyes volt a cucc.


Szemkörnyékápoló és szemránckrém két külön dolog. Ápolni mindig kéne.

2018. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb 22 évesen kezdtem, bioderma szemkörnyék ápoló géljét szoktam használni. Nagyon átlátszanak a kis erek a szemem alatt úgyhogy gyakran használok korrektort rá amitől elkezdett kiszáradni a szemem alatti bőr, úgyhogy elsősorban ezért kezdtem el használni.
2018. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en nem szoktam csak neha, de az is ilyen avontol szemkornyekapolo... meg nem latom hasznosnak, szerintem eleg lesz par ev mulva... 22
2018. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29 évesen kezdtem el szemránckrémet használni. Bár szerencsére még nincsenek ráncaim. :) Most leszek 32.
2018. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen felesleges külön méregdrágán szemkörnyékápoló krémeket venni. nekem egy gyógyszertári kikevert hidratáló krémem van, A és E vitaminnal, azt szoktam kicsit beütögetni a szemem alá óvatos mozdulatokkal, és az arcom többi részére is ezt használom reggel, este. Ezenkívül E vitamin olajat hazsnálok még szem alá esténként. Ja és 22 vagyok, ezt most kezdtem, tavaly még a DM-ben vettem szemkörnyékápolót, és azt használtam, meg az Yves Rocherben is egy tubussal, de nme vettem észre változást, mivel a karikák miatt kezdtem el használni.
2018. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!