Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem a rossmanban egy acne...

Vettem a rossmanban egy acne herbal oldatot. Ez nektek mennyire vált be? Illetve hogy a pattanás utáni barnás pirosas foltokat is eltünteti, vagy csak kizárólag a pattanasokra van hatással?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 09:05
 1/2 Vundika válasza:
Szia.! Ne vegyél meg ilyen baromságokat van hogy még többet árt mint használ.. Menj szépen el a háziorvosodhoz és írását fel dalacin t oldatot.. Napi 2x lehet bekenni reggel este.. De ha csak 1x kéne be este az is segíteni fog.. Ez egy antibiotikumos oldat de nagyon jó.. Nekem ezen kívül semmi más nem segített.. Én egy 27 éves 20 hetes kismama vagyok.. Engem is tomkodtek és akartak meg tomkodni minden fele gyógyszerrel de nem vállaltam a baba miatt és nekem ez az oldat nagyon bevállt.. Igaz 3. Napja kenegetem de már most sokkal szebb az arcom mint eddig.. Remélem tudtam segíteni vagy megfogadod a tanácsom vagy nem.. Jobbulast..
2018. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyet én is vettem, pattanásokra bevált, a foltokra nem. Lejebb viszi a gyulladást, de sokszor kell vele kenegetni, hogy hasson is valamit...Ami nekem mindkettőre igen hatásos, az a himalája só szappan, szintén rossmannban kapható. Kb 800-900 ft.
2018. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!