Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komoly akne gyulladás utánni...

Komoly akne gyulladás utánni hegeke ellhetet tüntetni valamint kiegyenlítenni az adott bőrfelületet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A hegek valószínűleg maguktól el fognak tűnni, de a bőregyenetlenségek ellen sajnos nem nagyon lehet mit tenni. Esetleg tedd fel ezt a kérdést egy bőrgyógyásznak.
2018. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=XmJBsST-Mr4&t=710s


Ennek a srácnak szépen helyrejött az arca tudja valaki hogy mit szedett. Említ valamilyen gyógyszert de az csak az akné megelőzésébe szolgál szerintem.

2018. márc. 29. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izotretionin tartalmú gyógyszert szedett (Mo-n Roaccutan, Inerta, Sotret). Ezek nagyon erős gyógyszerek, személy szerint én nem ajánlanám senkinek. Persze azt nem vitatom, hogy (legtöbb esetben) hatékony. De ez a kezelésre szolgál, a piros foltokon nem fog segíteni. Amit tudok ajánlani, az a fényvédelem, már tavasztól kezdve!! Valamint hámlasztás segíthet, ezt erősségtől függően bőrgyógyász, illetve kozmetikus végzi. Vannak spéci hegkezelő termékek, nézz szét a Puck Pharma honlapján, én a Derma Stir scar repairt használom. Borsos ára van, de tényleg jó. Kérd ki szakember (kozmetikus) véleményét, hogy a te esetedben milyen terméket ajánlana. Aztán vannak az otthoni DIY pakolások, maszkok, mint pl krumpli, citromlé, almaecet, ezekből találsz rengeteget a youtubeon, neten. Ezeket is érdemes lehet kipróbálni, mondjuk ezek inkább enyhébb esetekben segítenek szerintem. Sok sikert!!
2018. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!