Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Isotrex géllel kezel...

Az Isotrex géllel kezel bőrfelületet meddig nem érintheti nap?

Figyelt kérdés

vagy ezt ugy kell érteni hogy amég éppen bevan kenve addig nemszabad napozni?


(mert itt nincs emlitve: [link]


2010. jún. 11. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
eleve napérzékenységet okoznak a pattanásokra felírt krémek. Óvd a bőröd ne napozz direkt, de élni nyilván kell, ha nap éri nem baj, csak ne direkt, és ne sok. Remélem beválik, nekem ez a kence mit sem ért
2010. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!én is használtam sokat,nyáron is,azt mondta a bőrgyógyász hogyha éjszakára kenem csak fel és nappal lemosom,akkor nem lesz bajom,nem is lett,persze gondolom van kivétel :S egyénfüggő,de nem hinném,hogyha nappal lemosod,bajod lehet.

Egyébként te hol laksz?mert nálunk Miskolcon már hónapok óta nincs készleten,sőt azt mondta a gyógyszerész,hogy országos hiánylistán van :S

de nekem nagyon kellene :(

2010. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

BP.

de nekem nem pattanásokra irták fel, hanem másra. És használ is csak ugye eléggé hámlaszt.

Csak ugye ez a baj hogy itt a nyár, 35fok , medence :/...

és most ne menjek medencébe emiatt?

amugy a dekoltázsomat kell vele kenegetni

2010. jún. 11. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Estére,alvás idejére kend fel,csak nem lesz semmi,mondom,én is úgy használtam múltkor és nem lett baj,szerintem amúgy sem kell olyan hosszú ideig fent lennie,mert elég erős,a kezdetekben volt,hogy csak 2-3órára hagytam fent este,amíg hozzá nem szokott a bőröm,mert az elején mindig kicsépi,de már akkor is látványos eredmény volt.Vagy ha nappal bent vagy a házban,akkor is felkenheted.
2010. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!