Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a felkaromról, a vállamról és a hátamról a pattanásokat? 14/L

Figyelt kérdés

Mostanában jöttek elő és nagyon zavarnak. A hátamon és a vállamon még annyira nem csúnyák de a felkaromon eléggé ronda és feltűnő, pontosan ezért szeretnék mielőbb megszabadulni tőlük mert jön a tavasz, a jó idő és jönnek a rövid ujjú, kivágott pólók amikben kevésbé tudom majd elrejteni a bőrhibáim. Amióta leepiláltam a kezem(mert ráfért) azóta jobban látszanak, nem csúnyábbak lettek hanem feltűnőbbek.

Ha tudnátok mondani egy krémet, vagy házi praktikákat nagyon megköszönném.

Esetleg ha valakinek hasonló problémája volt/van és

van egy jól bevált módszere azt is szívesen meghallgatnám.

Előre is köszönök mindent.



2018. márc. 29. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom ajánlani, amit eddig mindenki másnak: menj egy bőrgyógyászhoz, ő biztosan fogja tudni, hogy milyen krémeket használj, vagy miket (ne) egyél. Én is oda mentem az arcommal, írt is fel krémet és jó pár éve hálás vagyok azoknak a krémeknek :D A patikában kapható krémek szerintem ezerszer hatásosabbak, mint a drogériákban, sokat kell velük kísérletezni és lehúzós.
2018. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%

Bőrnyugtató krémeket ajánlanék.Mert a pattanások gyulladtak.

Ne vakard .ne nyomkod.Ha egy kifakadna tonikkal kezeld le.

Én nekem akkor szüntek meg mikor fogamzásgátlót szedtem addig sajnos voltak.De ahogy olvasom neked még ez odébb van.A lényeg hogy ne fertözzön el koszos kézzel ne nyúljkálj hozzajuk.

Tartsd tisztán higiénikusan.És tènyleg ne kapard el mert csúnya hegek lesznek a helyükön.


Házi módszer:Nekem a kamilla jött be.

Sokat javított rajta.jo erős kamilla forrázatott csináltam.két felé vettem.Az rgyik felét lehütöttem de nem nagyon.hogy langyos legyen.vattára de jobb a kozmetikai pamacs nem szöszös de ha steril a vatta az is jó.és azzal áttörölgettem az arcom.azért jo hogy langyos kitágitja a pólusokat és jobban mélyebben hat a gyulladascsökkentő hatása.


A másik felét jégkockatartóba öntözgettem.Lefagyasztottam.

Es reggelente ezzel kezdtem a napot.átdörzsöltem vele az arcom.Nekem ott volt több pati.még a bőrt is felfrissíti és a szem alatti karikákat is eltünteti.

2018. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet

Ha nem változik vagy rosszabb lesz lehet, hogy elmegyek

2018. márc. 29. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh nagyon köszönöm

Teszek egy próbát:)

2018. márc. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!