Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim testrészre miért nem...

Intim testrészre miért nem lehet szőrtelenítő krémet használni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem irritációt okozhat, véletlenül "bekerül" és nem belsőleges szer
2018. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%

Mert a krem lemarja a szort.

Lehet még égési seruleseket is szerezne az ember , ott lent meg nem ugy gyogyul am es konnyen elfertozodhet a seb.

En nem hasznaltam meg, de szerintem honaljon sem hasznalhato mert nagyon vekony a bor es irritalbatja.

2018. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Aki "égési sebeket" szerez a krém használatakor, az nem olvasta el a használati utasítást! Aki elöírásszerüen használja (és nem allergiás rá), annak semmi baja sem lesz töle.

Intim részre azért nem javasolják, mert ha a nyálkahartyákra kerül, akkor azokat tényleg felmarja. Amennyiben odafigyel valaki, hogy csak a normál börfelületeket érje a krém, nyugodtan lehet ott is használni. (Csak ha mégis nem megfelelöen alkalmazzák, ezért nem lehet a gyártót/forgalmazót felelöségre vonni - ezért van ráírva).

Mellesleg én jó 25 éve használom (intim területre), és még egyetlen egyszer sem volt semmiféle börirritációm emiatt.

2018. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdést lezártam!
2018. ápr. 1. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!