Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel a legjobb szőrteleníteni?

Mivel a legjobb szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és szeretnék szőrteleníteni, mert a lábam kezd eléggé szőrös lenni meg a hónaljam. Hallottam sokat a szőrtelenítő krémről hogy káros, tényleg így van? Borotva vagy gyanta?

2018. febr. 25. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom, talán kesőbb majd gyantázom. 12l
2018. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én epilátort és szemöldökcsipeszt használok.
2018. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én télen gyantát használok, itthon is könnyen le tudom vele szedni. Nyáron borotválom, mivel akkor nem várhatom meg azt még kb.0,5centis lesz a szőr.
2018. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a hideg gyantacsík a legjobb. Te magad is meg tudod csinálni, vagy megkéred anyudat/barátnődet/tesódat, hogy segítsen.

A szőrtelenítő krém nem a legjobb megoldás, nagyon szárítja a bőrt. A borotvától meg kipattogsz.

2018. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krém a kiszáradás mellett allergiát is okozhat, nem valami bőrbarát, hatása pedig csak addig tart, mint a borotva. Gyantázást(1 hónapig szőrtelen) vagy borotválást(2 napig szőrtelen) javaslom inkább, attól függ bírod-e a fájdalmat. A cukorgyantát te magad is el tudod készíteni.
2018. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!