Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotetbarna hajambol szeretnek...

Sotetbarna hajambol szeretnek leszivatassal ugye eloszor szoket aztan pedig rozsaszint. Mennyire fogja roncsolni a hajamat? Olaplex er valamit?

Figyelt kérdés
Legyszives akinek mar volt igy befestve irjon, nekem csak ombre volt a vege hamvas szoke, es szep volt mert azzal a lila samponnal mostam, viszont igy felek hogyha az egesz hajamat leszivatom nagyon szaraz lesz..

2018. ápr. 1. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az lesz, nekem olaplexel volt szőkítve, pár hónapig szép volt utána szépen lassan elkezdett töredezni az alja, hiába ápoltam minőségi termékekkel és hőt sem használok. Csak akkor vágj bele ha nem akarod növeszteni a hajad és rövid hajjal is elvagy ugyanis ilyen világos haj törni fog akármit csinálsz.
2018. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat, most nekem lapockaig er a hajam, soha nem no tovabb, de eleve most vagatni is szerettem volna belole vallig/vall ala erore.
2018. ápr. 1. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már volt teljes hajam rózsaszín, kék, piros és zöld,szőke is.


Nos én saját magamnak szőkítettem ki anno, de éppen azért mondom, hogy a barátnőmnek is én csináltam, mert megkért, de neki valamiért kevésbé szívta ki a hajából a feketét, másrészt meg neki jobban is roncsolta.


Amikor kiszőkítettem a hajam akkor elég töredezett lett úgyhogy vágni kellett, de alapjáraton nem volt olyan száraz.


Olaplex kezelésem nekem is volt, de kb 2-3 napig ért valamit, vagy addig sem. Én is azt gondoltam, hogy jobb.


Eredeti sötétbarna hajad van? Mert ha nem van rá egy tökjó szer.:)

2018. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eredetileg is sotetbarna a hajam, es szerintem mar ami ugye ombre volt es visszefetettem barnara mar lenott, ugyhogy sajnos termeszetes. Te mivel szivtad le otthon? En mondjuk nagyon felnek hogy elrontom, szerintem inkabb fodrasszal csinaltatom😬
2018. ápr. 2. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Leszivatást csak magadnak csinálj otthon!!!!!!!!!!!! Fodrászoktönkre teszik a hajadat!!!!

2019. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!