Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. nagyon pattanásos az...

S. O. S. nagyon pattanásos az arcom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítséget szeretnék kérni nagyon csúnyán pattanásos az arcom és ezért bármit megtennék szebb legyen a bőröm. Valaki tudna nekem ajánlani termékekt amitől javulhat a bőröm állapota? Lehetőleg Rossmannba vagy Dmbe vagy gyógyszertártba vény nélkül be lehessen szerezni! Előre is köszönöm.

14/L


2018. ápr. 3. 19:29
 1/3 anonim válasza:
Szia! Az egyik osztálytársnőmnek is nagyon csúnya volt az arca. Ő bőrgyógyászhoz ment,és kapott valami gyógyszert,amitől szépen elmúltak a pattanásai. Nem tudom,hogy mi a gyógyszer neve,de neki ehhez,hogy ezt megkapja vérvizsgálat is kellett. Szerintem neked is el kellene menned bőrgyógyászhoz ha annyira súlyosnak gondolod a dolgot. 😊
2018. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Anya most kért időpontot de csak legelőbb május végére tudtak adni mert elég sokan vannak és addig nem tudom hogy bírom ilyen csúnya arcal.😔
2018. ápr. 3. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Bioderma,La Roche márkájú termékeket ajánlom :)
2018. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!