Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már mindent kipróbáltam!...

Már mindent kipróbáltam! Orvoshoz is jártam. MÉGIS pattanásos ar arcom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

A pattanás egyik okozója a rossz étkezés. Biztos eszel valamit aminek köszönheted a pattanásaidat.

Pl:

- bizonyos magvas ételek, vagy magvak.

- csokoládé

- cukor

stb

2017. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Először is ne egyel semmifele zsíros,olajos,tejes ételeket! Használj vitamint főleg cinket,c vitamint stb. Csak vizet igyál ..Próbáld ki ha eddig nem az Isotretinoin nevű gyógyszert nekem bevált! Hosszú idő de megéri !
2017. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvoshoz jártál? mit mondott? Hány éves vagy?


Kicsit bővebben kifejthetnéd, mert így elég nehéz segíteni

2017. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

20 alatt egyszerűen a kor. ("Másoknak miért nem olyan?- mindenkire másképp hat)

Felette meg a nem megfelelő, zsíros, túl fűszeres étkezés. Nem megfelelő tisztálkodási mód.

2017. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így kevés infó. Nem, életkor, milyen orvosnál voltál, mit mondott...

Feltehetően az étkezéseddel lehet gond.

De akár lehet hormonális zavar is, ami valamilyen belgyógyászati probléma tünete. Ehhez első lépésben kéne egy teljes vérkép.

2017. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

17 éves. A családban senki sem pattanásos és soha nem is volt. Én enyhen durván.

Igaz hogy nagyon kévés vizet izom és rengetek -colát. És mindent össze vissza eszem.

Borgyogyasznal voltam írtak kenőcsöket meg gyógyszereket és csak rosszabb lett. Diétáztam is már akkor se volt jobb.

2017. dec. 29. 01:46
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Akkor itt a válasz.... amíg kolazol meg össze vissza eszel addig hiába mész dokihoz.

Mosd himalaya uborka szappannal az arcod és első körben a kólát hagyd el és sok vizet helyette....aztán a kaján is szépen változtass. De ha nem túl drasztikus akkor együtt is mehet.

2017. dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Túl sok cukrot eszel biztos, nekem is attól szoktak pattanásaim lenni. Ne igyál egyáltalán cukros üdítőket, beleértve a természetes gyümölcsleveket is, csak tiszta vizet. Ne egyél annyi lisztes dolgot (kenyeret, péksüteményt, tésztát), se rizst és krumplit, gyakorlatilag ez is mind tömény cukor a szervezetnek. :/
2017. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!