Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kar tartós szőrtelenítése?...

Kar tartós szőrtelenítése? Muszáj borotválni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném tapasztaltabbak véleményét kérni.


A karomat szeretném tartósan szőrteleníteni.

Nem annyira dús, de azért látszik, és én örülnék, ha kevesebb, gyengébb szőr lenne rajtam.

Borotválni viszont nem szeretném semmilyen kezelés alatt.


Van olyan módszer, ami a gyantánal tartósabb eredményt ér el, de két kezelés közben nem kell vágni a szőrt, mint az IPL, SHR kezelés alatt?


2018. ápr. 4. 10:46
 1/4 anonim válasza:

Semmiképp se borotváld és ne is vágd.

Ha nem vészes, ahogy írod, hidd el a gyanta jó. Rajtam is már kevesebb van.

2018. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia Gyantázd ! Énis azt teszem :) ha elkezd vissza nőni az sem rossz mert nem szur...25/L
2018. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartós szőrtelenítéses kezelés közben vagy nem nyúlsz hozzá vagy borotválod, más nincs
2018. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én epilálom. A karomon főleg bevált, mert egyrészt nem fáj annyira, ha hetente csinálom, akkor kb. mindig szinte sima és 15-20 perc alatt megvan.
2018. ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!